Szkolenia z zakresu stosowania środków ochrony roślin

Strona główna

Oferta

Szkolenia z zakresu stosowania środków ochrony roślin

Szkolenia z zakresu stosowania środków ochrony roślin

Szkolenia z zakresu stosowania środków ochrony roślin

Firma BHP Ekspert przeprowadza wymagane przez normy prawa szkolenia z zakresu stosowania środków ochrony roślin. Są to specjalistyczne kursy dotyczące wykorzystywania środków ochrony roślin w ogrodach, gospodarstwach i na terenach zamkniętych. Każde szkolenie przeprowadzone w naszej firmie to gwarancja zdobycia odpowiednich uprawnień oraz poszerzenia wiedzy w omawianym zakresie! Dodatkowo oferujemy szkolenia dotyczące obrotu i konfekcjonowania preparatów dla sprzedawców i przedstawicieli firm.

Prawo nakazuje przeszkolenie osób prowadzących zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnych środków ochrony roślin – w naszej firmie ukończysz szkolenie, które upoważni do zakupu i stosowania specjalistycznych produktów i samodzielnego przeprowadzania procesów przez 5 lat – zgodnie z obowiązującą ustawą!

W BHP Ekspert przeprowadzamy 3 rodzaje szkoleń w zakresie stosowania środków ochrony roślin:

 • FUMIGACJA – szkolenie stosowania środków ochrony roślin,
 • podstawowe szkolenie z zakresu stosowania środków ochrony roślin,
 • szkolenie z zakresu doradztwa środków ochrony roślin (obrót i konfekcjonowanie ŚOR).

Wybierz kurs odpowiedni do potrzeb własnych lub pracowników!

Gwarantujemy indywidualne podejście i dostosowanie do potrzeb naszych klientów. Wszystkie szkolenia z zakresu stosowania środków ochrony roślin organizowane są w ramach naszej współpracy z Bydgoskim Zakładem Doskonalenia Zawodowego - Ośrodkiem Szkoleniowym w Mogilnie.

Szkolenia z zakresu stosowania środków ochrony roślin – szczegółowe informacje:

 1. Szkolenie z zakresu stosowania środków ochrony roślin

  Szkolenie skonstruowane jest dla:

  • właścicieli oraz pracowników gospodarstw rolnych,
  • pracowników firm zajmujących się terenami zielonymi, spółek komunalnych, Lasów Państwowych,
  • wszystkich, którzy stosują środki ochrony roślin przeznaczone do użytku profesjonalnego, np. ROUNDUP.

  Podstawowy kurs ŚOR wskazuje uczestnikom, w jaki sposób prawidłowo posługiwać się profesjonalnymi preparatami. Wszyscy uczestnicy otrzymają informacje, jak racjonalnie i zgodnie z zasadami prawa zaopatrywać gospodarstwo w celu jak najlepszej ochrony plantacji, przy jednoczesnym uzyskaniu obfitych i zdrowych plonów.

  Wszyscy uczestnicy szkolenia po jego zakończeniu otrzymają zaświadczenia uprawniające do zakupu i stosowania preparatów dla użytkowników profesjonalnych ważne przez 5 lat od daty wystawienia!

 2. FUMIGACJA – szkolenie stosowania środków ochrony roślin

  Szkolenie skonstruowane jest dla:

  • właścicieli oraz pracowników gospodarstw rolnych oraz firm zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych,
  • osób związanych z branżą rolno-spożywczą,
  • właścicieli ogrodów przydomowych.

  Kurs z zakresu fumigacji dostarcza wiedzy na temat zwalczania szkodników magazynowych bardzo skuteczną metodą gazowania, a także na temat skutecznego zwalczania kretów na terenach zamkniętych. Podczas kursu zdobywana jest także wiedza na temat zwalczania innych uciążliwych gryzoni i szkodników.

  Szkolenie z zakresu fumigacji prowadzone jest w cyklu dwudniowym (16 godzin lekcyjnych). Po jego zakończeniu uczestnicy otrzymują zaświadczenie uprawniające do zakupu i stosowania preparatów do gazowania, np. QUICKPHOS. Zaświadczenie jest ważne przez 5 lat od daty wystawienia!

 3. Szkolenie z zakresu doradztwa środków ochrony roślin

  Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób sprzedających środki ochrony roślin, a także doradców w zakresie ŚOR. W ramach szkolenia omawiane są kwestie obrotu i konfekcjonowania środków ochrony roślin.

Nasza wieloletnia współpraca w zakresie szkoleń nt. środków ochrony roślin z Bydgoskim Zakładem Doskonalenia Zawodowego - Ośrodkiem Szkoleniowym w Mogilnie oraz bogate doświadczenie w dziedzinie szkoleń w tym zakresie pozwalają uczestnikom kursu zdobyć niezbędną wiedzę oraz znajomość prawa w kwestii stosowania profesjonalnych środków ochrony.

Zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania szczegółowych informacji na temat zasad organizacji szkoleń!

Dlaczego warto współpracować z firmą BHP EKSPERT?

Firma BHP Ekspert powstała w 2010r. Celem naszej firmy jest wszechstronne wspieranie klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz w organizowaniu kursów na wózki jezdniowe.

Specjalizujemy się w organizacji i prowadzeniu szkoleń BHP wszystkich grup zawodowych. Zajęcia szkoleniowe odbywają się u pracodawcy lub w siedzibie naszej firmy, w zależności od decyzji zleceniodawcy. Zapewniamy: indywidualne podejście do Klienta, profesjonalną i terminową realizację usług oraz poufność powierzonych danych i informacji. Swoim zasięgiem działania obejmujemy województwa: kujawsko-pomorskie i wielkopolskie.