Strona główna

Oferta

Inne kursy i szkolenia

Dodatkowe Kursy i Uprawnienia

Inne kursy i szkolenia


Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, firma BHP ekspert poszerza swoją ofertę o dodatkowe Kursy i Uprawnienia. w skład których wchodzą:


  • kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu / pracodawcy , osoby szkolące uczniów;
  • kurs z doradztwa w zakresie środków ochrony roślin/ sprzedawcy, doradcy;
  • kurs bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest/ pracodawcy, osoby kierujące pracownikami i pracownicy zatrudnieni przy zabezpieczaniu lub usuwaniu wyrobów albo innych materiałów zawierających azbest.

Ww. szkolenia oferowanie są w ramach współpracy naszej firmy z
Bydgoskim Zakładem Doskonalenia Zawodowego - Ośrodekiem Szkoleniowym w Mogilnie.Zapraszamy do współpracy

Dlaczego warto współpracować z firmą BHP EKSPERT?

Firma BHP Ekspert powstała w 2010r. Celem naszej firmy jest wszechstronne wspieranie klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz w organizowaniu kursów na wózki jezdniowe.

Specjalizujemy się w organizacji i prowadzeniu szkoleń BHP wszystkich grup zawodowych. Zajęcia szkoleniowe odbywają się u pracodawcy lub w siedzibie naszej firmy, w zależności od decyzji zleceniodawcy. Zapewniamy: indywidualne podejście do Klienta, profesjonalną i terminową realizację usług oraz poufność powierzonych danych i informacji. Swoim zasięgiem działania obejmujemy województwa: kujawsko-pomorskie i wielkopolskie.