Strona główna

Oferta

Szkolenia BHP

BHP Ekspert – profesjonalne szkolenia BHP - atrakcyjna cena

Szkolenia BHP w bardzo atrakcyjnej cenie

Oferujemy:

  • szkolenia wstępne BHP (instruktaż ogólny) dla wszystkich pracowników;
  • szkolenia okresowe BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych;
  • szkolenia okresowe BHP dla pracowników administracyjno-biurowych;
  • szkolenia okresowe BHP dla pracodawców oraz osób kierujących pracownikami;
  • szkolenia okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych.


Zachęcamy do korzystania z bogatej oferty naszych usług związanych z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem profesjonalnych szkoleń BHP dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.


Szkolenia wstępne przeznaczone są dla wszystkich osób rozpoczynających pracę w danym przedsiębiorstwie, studentów odbywających praktykę, uczniów szkół zawodowych zatrudnionych w celu praktycznej nauki zawodu, stażystów.


Szkolenia okresowe utrwalają zdobytą już wcześniej wiedzę i umiejętności. Uczestnicy szkoleń okresowych mają okazję również zapoznać się z nowymi przepisami i rozwiązaniami techniczno – organizacyjnymi.


Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. Uczestnicy szkoleń zdobywają niezbędną w codziennej pracy wiedzę oraz praktyczne umiejętności. Zakres tematyczny dostosowany jest zawsze do charakteru branży oraz indywidualnych cech przedsiębiorstwa. Prowadząc nasze szkolenia korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oraz opieramy się na najnowszych, sprawdzonych rozwiązaniach. Termin szkolenia jest dostosowany do potrzeb zamawiającego.


Szkolenia odbywają się w specjalnych salach konferencyjnych lub w siedzibie firmy klienta. Dysponujemy przestrzennymi, klimatyzowanymi salami oraz profesjonalnym sprzętem audio – wizualnym. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od nas niezbędne materiały dydaktyczne. Szkolenia prowadzone są przez instruktorów BHP – specjalistów z dużą wiedzą oraz branżowym doświadczeniem. Przekazują oni wiedzę w sposób przejrzysty i zrozumiały. Służą pomocą i poradą na każdym etapie trwania kursu. Każde szkolenie kończy się egzaminem. Uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia szkolenia.


Prowadzimy szkolenia w całej Polsce, w szczególności na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolski:


Szkolenia BHP to gwarancja wysokiej jakości nauczania oraz dobre ceny. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę.


Zapraszamy do współpracy

Dlaczego warto współpracować z firmą BHP EKSPERT?

Firma BHP Ekspert powstała w 2010r. Celem naszej firmy jest wszechstronne wspieranie klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz w organizowaniu kursów na wózki jezdniowe.

Specjalizujemy się w organizacji i prowadzeniu szkoleń BHP wszystkich grup zawodowych. Zajęcia szkoleniowe odbywają się u pracodawcy lub w siedzibie naszej firmy, w zależności od decyzji zleceniodawcy. Zapewniamy: indywidualne podejście do Klienta, profesjonalną i terminową realizację usług oraz poufność powierzonych danych i informacji. Swoim zasięgiem działania obejmujemy województwa: kujawsko-pomorskie i wielkopolskie.